کرج عظیمیه گلستان ۲۱م، پلاک ۱۵ واحد ۹

09129534862

info@sgk-co.org

شرکت صنعت گستر خورنگان (سهامی خاص)

تجزیه و تحلیل سهم بازار فروش هیدرازین هیدرات

افزایش تقاضای محصولات پلیمری و ادغام شرکتها برای افزایش ظرفیت تولید و تأمین تقاضای مؤثر ، نشانگر رشد سالم در بازار فروش از سال 2016 تا 2024 است.

سهم بازار فروش هیدرازین هیدرات در سال 2015 حدود 355.7 میلیون دلار  بوده است. پیش بینی می شود تا سال 2024 شاهد افزایش دستاوردها باشید.

 افزایش تقاضا فوم های پلیمری در صنعت پلیمر تأثیر زیادی در بازار فروش هیدرازین هیدرات، در کل بازه زمانی پیش بینی شده خواهد داشت. کاربرد آن در طیف گسترده ای از محصولاتی که شامل ظروف غذا ، لوله های فوم هسته ای ، ورق های وینیل و مبلمان چوب فوم است،  رشد بازار فروش را برانگیخته است.

 حجم جهانی فوم پلیمر در سال 2015 بیش از 2،000 کیلو تن ثبت شده است و از سال 2016 تا 2024 در CAGR بالای 4٪ رشد قابل قبولی خواهد داشت.

 مبلمان ، بازار اسفنج های پلیمری را در هشت سال آینده هدایت خواهد کرد.

نیاز روزافزون به مواد شیمیایی زراعی به دلیل تقاضا برای محصول با کیفیت بهتر کشاورزی برای مواد غذایی و اهداف دیگر از دیگر عواملی است که باعث ایجاد بازار جهانی هیدرازین هیدرات در چند سال آینده خواهد شد.

 نرخ رشد بالاتر جمعیت جهانی در مقایسه با رشد در اراضی زراعی جای نگرانی دارد. طبق بانک جهانی ، کشاورزان در سرتاسر جهان نیاز دارند تا پایان سال 2050 عملکرد محصول خود را تقریبا 50٪ در هکتار افزایش دهند.

 این باعث تشویق بازار محصولات کشاورزی در دوره پیش بینی می شود. صنعت جهانی آگروشیمیایی در سال 2015 درآمد بیش از 70 میلیارد دلار را به ثبت رسانده است و پیش بینی می شود در CAGR بیش از 6٪ از سال 2016 تا 2024 رشد کند.

 استفاده گسترده از هیدرازین هیدرات برای تولید چندین حشره کش ، سموم دفع آفات و قارچ کش ها به دلیل شیمیایی آن است. طبیعت باعث افزایش تقاضای بازار فروش خواهد شد.

هیدرازین همچنین برای جلوگیری از جوانه زدن آنها در زمان ذخیره سازی ، در گیاهان جوانه زده سیب زمینی کاربرد دارد.

روند آینده استفاده از سلول های سوخت هیدرازین هیدرات طیف وسیعی از فرصت ها را برای بازار فروش در سال های آینده باز خواهد کرد.

 به عنوان مثال ، شرکت Daihatsu Motor Ltd با مسئولیت محدود در ژاپن سلولهای سوختی مبتنی بر هیدرازین هیدرات با تراکم خروجی نزدیک به سلولهای سوخت هیدروژن ساخته است. عدم وجود دی اکسید کربن در انتشار ، تأثیر مثبتی در کاربرد این سلول های سوختی دارد و رشد تحقیق و توسعه در این زمینه ، در آینده یک بازار  فروش سالم ایجاد می کند.

بازار فروش هیدرازین هیدرات ، توسط مصرف کننده نهایی :

بخش پلیمر بیش از یک سوم سهم بازار فروش هیدرازین جهانی  در سال 2015 را به خود اختصاص داده است. با افزایش تقاضای محصولات پلیمری در چندین برنامه از جمله خودرو ، اسباب بازی های الکترونیکی و سایر زمینه ها ، هیدرازین هیدرات مورد استفاده قرار گرفته است. احتمالاً در سال 2015 از حدود 135،000 هزار دلار در حدود 5٪، CAGR از سال 2016 تا 2024 رشد سالم داشته است.

 این مورد توسط بخش اكروشیمیایی انجام شد كه بیش از 30٪ از سهم بازار جهانی را به دلیل افزایش جمعیت جهانی و نیازهای غذایی آنها به خود اختصاص داد. استفاده روزافزون از حشره کشها ، سموم دفع آفات و قارچ کش ها برای تقویت رشد محصول باعث رشد بازار از سال 2016 تا 2024 می شود. بازار فروش جهانی هیدرازین هیدرات برای آگروشیمیایی بالغ بر 110،000 هزار دلار در سال 2015 تخمین زده شد که اکثر آنها در آسیا مورد استفاده قرار گرفت.

افزایش تقاضای محصولات پلیمری و ادغام شرکتها برای افزایش ظرفیت تولید و تأمین تقاضای مؤثر ، نشانگر رشد سالم در بازار فروش از سال 2016 تا 2024 است.

شرکت صنعت گستر خورنگان، فروش هیدرازین هیدرات 55 درصد