کرج عظیمیه گلستان ۲۱م، پلاک ۱۵ واحد ۹

09129534862

info@sgk-co.org

شرکت صنعت گستر خورنگان (سهامی خاص)

واردکنندگان هیدرازین هیدرات

هیدرازین هیدرات 55 درصد بیشتر در سوخت موشک و فراورده‌های تنباکوکاربرد دارد.برای نمونه فشرده سازی هیدرازین با یک کربونیل ساده مانند استون یک آذین می‌دهد.

شرکت صنعت گستر خورنگان وارد کننده عمده هیدرازین هیدرات 55 درصد صنعتی در سال 1402 اقدام به واردات این کالا به کشور نموده است که هم اکنون بار تولید سال 2023 در تهران موجود و آماده فروش است.

هیدرازین(Hydrazine) یک ترکیب شیمیایی با فرمول مولکولیN۲H۴ است. هیدرازین هیدرات 55 درصد بیشتر در سوخت موشک و فراورده‌های تنباکوکاربرد دارد.برای نمونه فشرده سازی هیدرازین با یک کربونیل ساده مانند استون یک آذین می‌دهد. اگر این آذین دوباره با هیدرازین واکنش دهد هیدرازون به دست می‌آید :

۲ (CH۳)۲CO + N۲H۴→ ۲ H۲O + [(CH۳)۲C=N]۲

[(CH۳)۲C=N]۲+ N۲H۴→ ۲ (CH۳)۲C=NNH۲

در واکنش بالا «استون آذین» یک فراوردهٔ میانجی(حد واسط) بوده و واکنش تا به دست آمدن هیدرازون انجام می‌شود. مهار واکنش در گام نخست بشتر زمان‌ها شدنی نیست و برای فرآوری آلکیل هیدرازین بهتر است از کاهش فراورده سود جست. هیدرازین در بسیاری از فرایندهای شیمیایی به کار می‌رود که برای نمونه باره(مورد)های زیر را آورده‌ایم:

• ساخت اسپاندکس(گونه‌ای از کاموای پلاستیکی)از فیبرها

• برای کاتالیزواکنش های بسپارسازی(پلیمر کردن).

• باتری سوختی.

• لحیم کاری.

• گسترندهٔ واکنش زنجیری بسپارسازی اورتان.

• حذف اکسیژن در دیگ های بخار و جلوگیری از خوردگی لوله های دیگ بخار

در گذشته تولید کنندگان هیدرازین هیدرات در کشور های اروپایی بسیار زیاد بوده است هم کشور آلمان و هم کشور فرانسه نیز اقدام به تولید هیدرازین هیدرات می کردند ولی بدلیل مشکلات حمل و نقل و مشکلات محیط زیستی کشور های اروپایی دیگر تمایلی برای تامین هیدرازین ندارند.

در کشور عزیزمان ایران نیز گروهی از شرکت های دانش بنیان اقدام به تحلیل و تجزیه برای تولید هیدرازین هیدرات کردند ولی بدلیل مصرف کم هیدرازین هیدرات و مشکلات محیط زیستی تولید هیدرازین هیدرات مقرون به صرفه نبوده است و پروژه تولید هیدرازین هیدرات متوقف شد .

قیمت هیدرازین هیدرات را شرکت های تولید کننده آن مشخص میکنند به نحوی که با توجه به مواد اولیه و قیمت حمل و نقل و فصل تولید هیدرازین قیمت نهایی آن توسط شرکت های تولید کننده هیدرازین هیدرات تعیین می گردد.بدلیل وجود تحریم ها و مشکلات حمل شرکت های واقع در ایران بایستی کالای هیدرازین را از طریق واسط های موجود خریداری کنند.

شرکت صنعت گستر خورنگان کالا را مستقیم از تولید کنند گان خارجی در کشور آلمان و فرانسه خریداری کرده و به کشور عزیزمان وارد می نماید در صورت نیاز بهکالای هیدرازین هیدرات سریعا با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید. همکاران گرامی ما در بخش فروش در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت . در صورت نیاز به اطلاعات گمرکی و اسناد حمل و مشخصات شرکت های تولید کننده در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

شرکت صنعت گستر خورنگان، فروش هیدرازین هیدرات 55 درصد