026-32507051 021-44037884

سهم بازار پلی آلومینیوم کلراید 2025-2019

نویسنده: کارشناس تحلیل بازار

(تجزیه و تحلیل صنعت، چشم انداز منظقه ای، پتانسیل توسعه کاربردی، روند قیمت ها و پیش بینی بازار رقابتی)

سهم بازار پلی آلومینیوم کلراید (PAC)  احتمالاً شاهد دستاوردهای قابل توجهی در پیش بینی است. تقاضای محصول شدید از صنعت تصفیه فاضلاب به افزایش کل بازار پلی  آلومینیوم کلراید در طول دوره پیش بینی کمک خواهد کرد.

 قوانین سختگیرانه تدوین شده توسط نهادهای نظارتی منطقه ای با هدف کاهش اثرات مضر ناشی از پساب های رها شده از بخش صنعت. به عنوان مثال ، EPA دستورالعمل پساب برای فاضلاب های تخلیه شده به آبهای سطحی و تصفیه خانه های فاضلاب شهری را تشکیل داده است. این محصول برای انعقاد موثر و لخته سازی در صنایع تصفیه فاضلاب بسیار شناخته شده است و جایگزین بسیار خوبی است زیرا در مقایسه با زاج کم قلیایی است. علاوه بر این ، محصول با دوز معادل لجن کمتری تولید می کند. روندهای ذکر شده در بازه زمانی پیش بینی شده تأثیر مثبتی بر اندازه بازار پلی آلومینیوم کلراید دارند.

پلی آلومینیوم کلراید (PAC)   برنامه های گسترده ای را در صنعت مراقبت از لوازم آرایشی و بهداشتی در تولید دئودورانت ها و ضد عرق ها می یابد. این امر عمدتاً به دلیل خواص بسیار عالی محصول از قبیل مقدار کم آهن ، خلوص زیاد ، استحکام ، پایداری و غیره است که این امر را در صنعت زیبایی و آرایش شخصی بسیار ارجح می داند. بهبود عوامل اقتصادی و اجتماعی به طور عمده در چین ، هند و ژاپن باعث افزایش تقاضا برای محصولات آرایشی شده است که تأثیرات بعدی بر اندازه بازار پلی آلومینیوم کلراید (PAC)  نسبت به پیش بینی خواهد داشت. به عنوان مثال ، صنعت آرایشی هند در سال 2017 نزدیک به 6.5 میلیارد دلار در سال 2017 ارزش داشته است و پیش بینی می شود تا سال 2035 به بیش از 35 میلیارد دلار برسد ، که این امر به دستیابی به دستاوردهای امیدوارکننده به اندازه بازار پلی آلومینیوم کلراید (PAC)  در سالهای آینده کمک خواهد کرد.

 زیرساخت های سازمان یافته صنعت تصفیه فاضلاب به طور عمده در اقتصادهای نوظهور احتمالاً در کلمه کلیدی پلی آلومینیوم کلراید (PAC)  در زمان پیش بینی است. با این حال ، قوانین سختگیرانه ای برای کنترل آلودگی آب و جلوگیری از بیماری های مضر ناشی از قرار گرفتن در معرض پساب های تخلیه شده از بخش صنعت ، در آسیا اقیانوس آرام وضع شده است و فرصت های زیادی برای رشد اندازه بازار پلی آلومینیوم کلراید (PAC) در سالهای آینده ایجاد خواهد کرد.

 براساس این، سهم پلی آلومینیوم کلراید (PAC)  را می توان به شکل مایع و پودر تقسیم کرد. فرم مایع در مقایسه با فرم پودر برای تصفیه فاضلاب های اسیدی بیشتر کاربرد دارد. علاوه بر این ، فرم مایع نسبت به فرم پودر از میزان آلومینیوم و کلرید کمتری برخوردار است. این فرم کاربردهای گسترده ای را برای تصفیه آب ، اندازه کاغذ ، تصفیه پساب و غیره پیدا می کند.

 بر اساس صنعت مصرف کننده نهایی ، اندازه پلی آلومینیوم کلراید (PAC)  را می توان به تصفیه فاضلاب ، پالپ و کاغذ ، مواد آرایشی ، روغن و گاز و سایر موارد از جمله سرامیک ، خودرو ، دارو و غیره تقسیم کرد. این محصول به طور گسترده ای برای تصفیه انعقاد روغن استفاده می شود. و صنعت گاز آلاینده های موجود در فاضلاب های نفتی حاوی نمک های مختلف ، فلزات سنگین ، سورفاکتانت ، روغن معدنی ، فلزات سنگین و غیره هستند که می توانند مشکلات جدی زیست محیطی ایجاد کنند. از این پس چندین قانون برای تصفیه فاضلاب قبل از تخلیه در محیط زیست تدوین شده است. این روند به نوبه خود باعث افزایش تقاضای محصول شده و تأثیر مثبت بعدی بر اندازه بازار پلی آلومینیوم کلراید (PAC)  در بازه زمانی پیش بینی خواهد کرد.

 آسیا اقیانوس آرام بخش قابل توجهی از کل بازار پلی آلومینیوم کلراید (PAC) را در سال 2017 تشکیل داد. این عمدتاً به رشد شدید صنعت آرایشی و بهداشتی و شخصی مربوط می شود که بیشتر به دلیل بهبود عوامل اقتصادی و اجتماعی در منطقه است که باعث دفع شونده و ضد عرق می شود. تقاضا در سالهای آینده علاوه بر این ، در دسترس بودن ذخایر نفتی فراوان در چین به همراه افزایش نیاز به تأمین انرژی چندین صنایع نهایی مصرفی از جمله حمل و نقل ، نیرو و غیره ، صنعت نفت را در بازه زمانی پیش بینی شده سوق خواهد داد. این محصول به طور گسترده ای در تصفیه انعقاد در صنعت نفت کاربرد دارد. علاوه بر این ، مقررات سختگیرانه محیط زیست تدوین شده توسط نهادهای منطقه ای نیز سهم عمده ای در تقاضای محصول خواهد داشت که تا سال 2024 به میزان قابل توجهی در اندازه بازار کلرید پلی آلومینیوم کمک خواهد کرد.

مقالات مرتبط:

 

1- بازار خرید و فروش پلی آلومینیوم کلراید
2-تجزیه و تحلیل بازار جهانی پلی آلومینیوم کلراید 

 

نمایش نظارت این مقاله 0

ثبت نظر شما
نظر شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.