026-32507051 021-44037884

پلی آلومینیوم کلراید

نویسنده: کارشناس تحلیل بازار

بازار پلی آلومینیوم کلراید (PAC)

( تجزیه و تحلیل صنعت جهانی، سهم، رشد ، روندها و پیش بینی 2024-2016)

بازار پلی آلومینیوم کلراید (PAC)  : بررسی اجمالی

پلی آلومینیوم کلراید (PAC)  مایع به شکل مایع و همچنین جامد موجود است. در نسخه پودر آن ، به عنوان ماده زرد رنگی دیده می شود که باید در کیسه هایی با روکش پلی اتیلن بسته بندی شود ، در حالی که به شکل مایع آن ، زرد کم رنگ است و رنگ آن را در لاستیک های مقاوم در برابر اسید یا مخازن پلاستیکی و پلاستیک بسته بندی می کند. . پلی آلومینیوم کلراید (PAC)  ، همچنین به عنوان کلرید پلی سولفات کلرید آلومینیوم و هیدروکسید کلرید پلی آلومینیوم شناخته می شود. به راحتی در آب قابل حل است. پلی آلومینیوم کلراید (PAC)  به شکل پودری شناخته شده است که هنگام قرار گرفتن در معرض جو ، رطوبت را جذب می کند. مواد اولیه مورد نیاز برای تولید پلی آلومینیوم کلراید (PAC)  به شکل مایع آن اسید سولفوریک ، کربنات کلسیم ، هیدروکسید آلومینیوم و اسید هیدروکلریک است. پلی آلومینیوم کلراید (PAC)  در مقیاس بزرگ به منظور تصفیه فاضلاب استفاده می شود.

بازار پلی آلومینیوم کلراید (PAC)  : روند بازار

پلی آلومینیوم کلراید (PAC)  موثر و منعقد کننده است. همچنین در لوازم آرایشی و محصولات مراقبت شخصی مانند دئودورانت ها و ضد عرق ها ، در تصفیه آب آشامیدنی و همچنین برای اندازه کاغذ به کار می رود.

از بین کلیه کاربردهای آن ، پلی آلومینیوم کلراید (PAC)  به طور گسترده ای برای تصفیه آب استفاده می شود. این امر باعث افزایش میزان لخته شدن و انعقاد خون در طی فرآیند تصفیه آب می شود و باعث می شود ناخالصی ها یک لخته تشکیل دهند یا به هم انعقاد شوند. پس از رسوب ، این روشها می توانند با روشهای دیگر حذف شوند. در اواخر اخیر ، پلی آلومینیوم کلراید (PAC)  را در تصفیه آب جایگزین کرده است زیرا باعث ایجاد لکه های بزرگتر می شود.

تولیدکنندگان به دنبال روش هایی هستند که می توانند از طریق آن مقدار پلی آلومینیوم کلراید (PAC)  به میزان زیادی تولید کنند تا بتواند به مصرف کنندگان بالقوه در سراسر جهان صادر شود. افزایش مصرف و تقاضا برای پلی آلومینیوم کلراید (PAC)  معادل متغیر روند زندگی و همچنین تحولاتی که در فرآیندهای صنعتی اتفاق می افتد که در آن تصفیه فاضلاب برای ایمنی محیط ضروری شده است. آب تصفیه نشده در صورت دفع بی اثر ، می تواند به گیاهان و جانوران آسیب برساند و به نوبه خود بر تنوع زیستی آن منطقه خاص تأثیر بگذارد.

افزایش آگاهی در مورد استفاده از آب آشامیدنی ایمن به دلیل درگیر شدن و سرمایه گذاری توسط سازمان های دولتی منجر به افزایش تقاضا برای پلی آلومینیوم کلراید (PAC)  شده است که با موفقیت جایگزین آلوم در اکثر کشورها شده است که باز هم تصور می شود عامل اصلی محرک بازار است. در آینده ی نزدیک.

بازار پلی آلومینیوم کلراید (PAC)  : چشم انداز منطقی

بازار پلی آلومینیوم کلراید (PAC)  در آمریکای شمالی به خوبی توسعه یافته است و فعالیت های بیشماری در رابطه با تصفیه آب در اینجا در مقیاس وسیعی انجام می شود. در منطقه آسیا اقیانوس آرام ، بازار پلی آلومینیوم کلراید (PAC)  در مرحله توسعه خود است و به همین دلیل پیش بینی می شود این منطقه طی چند سال آینده شاهد تکامل تدریجی باشد. اروپا نرخ رشد نسبتاً ثابت را برای بازار پلی آلومینیوم کلراید (PAC)  ارائه می دهد. در خاورمیانه و آفریقا ، به دلیل فعالیتهای تصفیه آب متعدد ، تغییر سبک زندگی مردم و آگاهی در مورد بهداشت و بهداشت ، تقاضا برای کلرید آلومینیوم افزایش می یابد و سرانجام افزایش می یابد. احتمالاً بازار پلی آلومینیوم کلراید (PAC)  در آمریکای لاتین به دلیل محدود بودن برنامه های کاربردی و عدم آگاهی ، با سرعتی آهسته گسترش خواهد یافت.

نمایش نظارت این مقاله 0

ثبت نظر شما
نظر شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.