026-32507051 021-44037884

فروش پلی آلومینیوم کلراید

نویسنده: کارشناس فنی

این ترکیبات فرمول کلی (Aln (OH) mCl (3n-m)) x دارند و از ساختار پلیمری کاملاً در آب محلول هستند. طول زنجیره پلیمریزاسیون ، وزن مولکولی و تعداد بارهای یونی با درجه پلیمریزاسیون تعیین می شود.

در هیدرولیز ، گونه های مختلف تک و پلیمری تشکیل می شوند که Al13O4 (OH) 247+  یک کاتیون مخصوصاً مهم است.

این انعقادهای بسیار پلیمریزه شامل موارد زیر هستند:

کلرید پلی آلومینیوم PACl ، n = 2 و m = 3 ،

کلروهیدرات آلومینیوم ACH ، n = 2 و m = 5 ،

کلروهیدرات پلی آلومینیوم  PACH مشابه ACH.

 خاصیت مهم انعقادهای پلی آلومینیوم اساسی بودن آنهاست.

آلومینیوم بسیار شارژ شده در محصولات برای بهترین عملکرد برای اصول مختلف PAC بهینه شده است. محصولات اساسی تا متوسط ​​(25٪ تا 45٪) در حفظ کدورت در ضمن حفظ خواص از بین بردن فسفر خوب هستند.

محصولات PACl با اصالت بالا (45٪ تا 70٪) با كنترل تشكيل گونه هاي آلوميني در منعقد شده براي حذف ذرات بهينه شده اند.

در عمل انتخاب کدام نوع منعقد کننده در کاربردهای تصفیه آب به منظور تعیین بهترین خواص لازم جهت انعقاد خون در محل انجام می شود تا بهترین عملکرد را داشته باشد.

مزایای اصلی انعقادهای کلرید وفادار آلومینیوم:

منعقد کننده های پلی آلومینیوم به طور کلی قلیایی کمتری نسبت به آلوم مصرف می کنند. آنها بیش از یک دامنه pH گسترده تر در مقایسه با آلوم موثر هستند و تجربه نشان می دهد که PACl به طرز رضایت بخش در محدوده pH از 5.0 تا 8.0 کار می کند.

PACl و ACH در دمای کم آب خام بسیار خوب کار می کنند. لکه های تشکیل شده از آلوم در دماهای پایین بسیار آرام حل و فصل می شوند ، در حالی که لخته های تشکیل شده از منعقد کننده های پلی آلومینیوم تمایل دارند که به طور یکسان در دماهای کم و در دمای معمولی مستقر شوند.

لجن کمتر در مقایسه با آلوم با دوز معادل تولید می شود.

برای دادن نتایج معادل با آلوم ، دوزهای کمتری لازم است. به عنوان مثال ، دوز 12 میلی گرم در لیتر PACl برای تصفیه آب رنگی کم کدورت (ریو دو لا پلاتا) در مقایسه با عملکرد مشابه به دست آمده هنگام استفاده از دوز آلوم 55 میلی گرم در لیتر و افزایش کلرید در آب تصفیه شده بسیار پایین تر از افزایش سولفات از زاج است و در نتیجه افزایش کلی در TDS آب تصفیه شده کاهش می یابد.

محلول کلرید پلی آلومینیوم 5 تا 6 ماه که در کمتر از 50 درجه سانتیگراد نگهداری می شود پایدار است و برای نصب انبوه و دوز فله بسیار ایده آل است.

میزان رشد کلرید پلی آلومینیوم بسیار چشمگیر بوده است. در بسیاری از مناطقی که PAC برای یک بازه زمانی معقول (3/5 سال) به بازار عرضه شده است ، جایگزین بیش از 85 درصد کل تقاضای آلوم شده است. در آرژانتین ، جایی که از PAC به عنوان لکه دار در تصفیه آب آشامیدنی استفاده نمی شود ، Contec دو کارخانه PAC ساخته و در 5 سال تقریباً تمام آب آشامیدنی با PAC تصفیه می شود.

فرآیند

روند کلرید آلومینیوم پلی اتیلن در طی این سال ها توسط کانتکت تنظیم شده است.

به منظور بدست آوردن حداكثر فعاليت بيشتر فرم هاي اليگومري فعال PAC كه مستعدترين عامل بروز مجتمع هاي هيدروكسي آلومينيوم چند هسته اي كاتيونيك بالا هستند ، شرايط فرآيند انتخاب شده را به دست آورد.

نتیجه این کار روز به روز ، ثبات و عملکرد محصول بهبود یافته است.

مواد اولیه اصلی برای تولید PAC اسید هیدروکلریک است حدود 700 کیلوگرم در هر تن PAC. در اکثر اوقات تولید کنندگان سود سوز آور دارای مازاد کلر هستند و گرچه کلر به عنوان ماده اکسید کننده در چندین فرآیند آلی مورد استفاده قرار می گیرد و HCl گازی اغلب به عنوان یک محصول جانبی آزاد می شود. یافتن یک بار مصرف اسید همیشه امکان پذیر نیست و دفع آن برای تصفیه پسماند یک راه حل رضایت بخش نیست.

گیاه PAC یک فرصت سرمایه گذاری با بازده جذاب در بازار رو به رشد است به خصوص که اسید هیدروکلریک محصول اضافی از گیاهان دیگر است.

Contec طیف گسترده ای از کلریدهای پلی الیوم را متنوع ساخته و متناسب با ارزش اصول و محتوای آلومینیوم تولید می کند.

این روند را می توان در دو مرحله تقسیم کرد:

واکنش

از کجا می توانیم ، در راکتور خط شیشه ای ، منعقد کننده های کلرید پلی اتیلن با پایه و اساس کم و متوسط تولید کنیم.

مهمترین آن PAC 18 است که دارای درجه ای از آب آشامیدنی منعقد کننده مایع بوده و از آن جهت جلوگیری از تصفیه آب آشامیدنی و فاضلاب ، منعقد کننده مؤثر است.

رابطه بین اصالت و محتوای آلومینا بسیار مهم است زیرا از این مقدار ثبات محصولات حاصل می شود.   

پلی آلومینیوم کلراید

خنثی سازی

از کجا با فن آوری Contec امکان تولید انعقاد کننده های مختلف کلرید پلی الیوم آلومینیومی وجود دارد که بنا به درخواست بازار ، از 45 تا 70 تولید می کنند.

با استفاده از فن آوری فرآیند ما می توان محصولات انعقادی ساخته شده را به گونه ای طراحی کرد که حداکثر کارآیی را با استفاده از آب مخصوص مورد استفاده داشته باشد.

پلی آلومینیوم کلراید

مقالات مرتبط:

1-پلی آلومینیوم کلراید چیست

2-پلی آلومینیوم کلراید (PAC)

3-پلی آلومینیوم کلراید

4-بازار خرید و فروش پلی آلومینوم کلراید

5-سهم بازار پلی آلومینوم کلراید 2025-2019

6-آزمایش پلی آلومینوم کلراید

نمایش نظارت این مقاله 0

ثبت نظر شما
نظر شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.