026-32507051 021-44037884

فروش پلی آلومینیوم کلراید(صنعت)

نویسنده: کارشناس تحلیل بازار

بازار پلی آلومینیوم کلراید: تجزیه و تحلیل صنعت جهانی ، اندازه ، سهم ، رشد ، روندها و پیش بینی های سالهای 2018-2026

بازار جهانی پلی آلومینیوم کلراید: بررسی اجمالی

پلی آلومینیوم کلراید یک پلیمر معدنی است که به دو شکل جامد و مایع در دسترس است. این پلیمر آلی عمدتا در تصفیه آب فاضلاب و مصارف آب مورد استفاده قرار می گیرد. تقاضا و محبوبیت بازار جهانی کلرید پلی الیوم آلومینیوم را می توان به مقررات سخت در رابطه با تصفیه فاضلاب و فاضلاب در سرتاسر جهان نسبت داد ، برای مهار آلودگی محیط زیست ، همراه با استفاده از آن به عنوان یک جایگزین آلوم.

بازار جهانی پلی آلومینیوم کلراید: عوامل رشد

اصلی ترین عامل رشد در بازار جهانی پلی آلومینیوم کلراید ، افزایش استفاده از کلرید پلی آلومینیوم به عنوان جایگزینی برای آلوم است. در گذشته از آلوم برای تصفیه فاضلاب و فاضلاب استفاده می شد. علیرغم اینکه آلوم محصولی مقرون به صرفه است ، اما دارای معایب مشخصی است که به نوبه خود منجر به افزایش تقاضا برای کلرید پلی آلومینیوم در مقیاس جهانی شده است. علاوه بر این ، دولت های مختلف در سراسر جهان مقررات سختگیرانه ای را برای تصفیه پساب های متنوع موجود در آب وضع می کنند.

با این حال ، پلی آلومینیوم کلراید از نظر طبیعت بسیار محلول است ، هم در حالت جامد و هم مایع. کلرید پلی آلومینیوم به شکل پودر نسبت به رطوبت بسیار حساس است. با وجود غیر قابل اشتعال ، این پلیمر بسیار محکم باید در کیسه های پلی اتیلن محکم نگه داشته شود که در مقادیر اندکی نگهداری شود. کلرید پلی آلومینیوم با مواد شیمیایی خاص و فلزات متنوع بسیار واکنش پذیر است و چندین گاز قابل اشتعال از جمله هیدروژن ساطع می کند. بنابراین ، توصیه می شود آن را در ظروف محکم هوا و کیسه های پلی اتیلن تا واکنش آن با کربن ، روی ، فولاد ، کلریدها ، سولفیت ها ، آلومینیوم و هیپوکلریت نگهداری کنید. بنابراین ، ذخیره این پلیمر یک امر پرهزینه است ، که می تواند توسعه بازار کلرید پلی الیوم را در دوره زمانی تخمینی محدود کند.

بازار جهانی پلی آلومینیوم کلراید: تقسیم بندی

بازار پلی آلومینیوم کلراید بر اساس فرم و عملکرد طبقه بندی می شود. بر اساس فرم ، بازار کلرید پلی آلومینیوم به صورت پودر و مایع تقسیم می شود. براساس کاربرد ، بازار کلرید پلی الیوم آلومینیوم به تجزیه در صنایع نساجی ، اندازه کاغذ و خمیر کاغذ ، تصفیه آب صنعتی ، تصفیه آب آشامیدنی و سایر مواد (ضد عرق ها و غیره) تبدیل می شود.

بازار جهانی پلی آلومینیوم کلراید: تجزیه و تحلیل منطقه ای

بازار جهانی پلی آلومینیوم کلراید در آسیا اقیانوس آرام ، اروپا ، آمریکای شمالی ، خاورمیانه و آفریقا و آمریکای لاتین طبقه بندی می شود. منطقه آسیا اقیانوس آرام در سال 2017 سهم عمده ای از بازار جهانی کلرید پلی اتیلن را در اختیار داشت و به احتمال زیاد تسلط خود را در مدت زمان تقریبی نیز ادامه خواهد داد. این منطقه به همراه داشتن یک مرکز قابل توجه صنعتی ، پرجمعیت ترین در سراسر جهان است. تقاضای آب در منطقه به طور مداوم رو به افزایش بوده است ، بنابراین ، تولید آب مورد نیاز برای اهداف صنعتی و آب آشامیدنی را فراهم می کند. اجرای هنجارهای دقیق زیست محیطی و صنعتی در مورد تصفیه آب یکی دیگر از محرکهای اصلی رشد کلرید پلی آلومینیوم در منطقه آسیا اقیانوس آرام است. پیش بینی می شود این بازار منطقه ای رشد قابل توجهی را در سال های آینده به ثبت برساند. انتظار می رود که بازارهای کلرید پلی الیوم آلومینیوم اروپا و آمریکای شمالی شاهد رشد متوسط ​​در مدت زمان تقریبی باشند ، به دلیل افزایش استفاده از کلرید پلی آلومینیوم به عنوان یک جایگزین آلوم.

بازار جهانی پلی آلومینیوم کلراید: پخش کننده های رقابتی

برخی از مهمترین بازیکنانی که در بازار کلرید پلی الیوم در مقیاس جهانی فعالیت می کنند عبارتند از: Grasim ، Nippon Light Metal Company ، Kanoria Chemicals ، Gujarat Alkalies ، USALCO ، Feralco Group ، Gulbrandsen ، Geo Specialty Chemicals ، Hengyang Jianheng Industry، Kemira Oyj و BASF SE .

بازار جهانی پلی آلومینیوم کلراید: تجزیه و تحلیل بخش منطقه ای

آمریکای شمالی

ایالات متحده آمریکا.

اروپا

انگلستان

فرانسه

آلمان

آسیای اقیانوس آرام

چین

ژاپن

هند

آمریکای لاتین

برزیل

خاورمیانه و آفریقا

مقالات مرتبط:

1-پلی آلومینیوم کلراید چیست

2-پلی آلومینیوم کلراید (PAC)

3-پلی آلومینیوم کلراید

4-بازار خرید و فروش پلی آلومینوم کلراید

5-سهم بازار پلی آلومینوم کلراید 2025-2019

6-آزمایش پلی آلومینوم کلراید

 

نمایش نظارت این مقاله 0

ثبت نظر شما
نظر شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.