026-32507051 021-44037884

گزارش تجزیه و تحلیل اندازه بازار ، سهم و روند هیدرازین با استفاده از برنامه ، چشم انداز منطقه ای ، استراتژی های رقابتی و پیش بینی های بخش ، 2019 تا 2025

نویسنده: کارشناس

انتظار می رود بازار جهانی هیدرازین با توجه به افزایش تقاضا از صنایع مصرف نهایی مانند پلیمرها ، محصولات شیمیایی ، دارویی و تصفیه آب ، رشد کند. هیدرازین بیشتر در تصفیه آب ، پلیمریزاسیون و به عنوان یک عامل دمنده استفاده می شود. انتظار می رود رشد در صنعت هوافضا در چند سال گذشته و افزایش اکتشافات فضایی بازار را در دوره پیش بینی پیش ببرد.

 

از هیدرازین به عنوان سوخت در موشک ها برای انجام مأموریت های فضایی و در تهیه پیش سازهای گازی که در کیسه های هوا استفاده می شود ، استفاده می شود. هیدرازین به منظور کاهش غلظت اکسیژن محلول و کنترل pH آب در دیگهای بخار عظیم صنعتی ، در وسایل نقلیه فضایی آن به عنوان یک پیشرانه استفاده می شود. هیدرازین توسط جت جنگنده F-16 برای سوخت رسانی به واحد قدرت اضطراری هواپیما استفاده می شود. پیش بینی می شود افزایش کاربرد هیدرازین برای فرآیند تصفیه و تصفیه در مناطق در حال ظهور مانند آسیا و اقیانوسیه باعث تقاضا شود و بر رشد بازار طی دوره پیش بینی تأثیر مثبت بگذارد. برنامه های کلیدی هیدرازین شامل تصفیه ، تصفیه پساب ، تصفیه و به عنوان یک عامل کاهنده در تصفیه آب دیگ بخار است. همچنین از هیدرازین در سلولهای سوختی که مقرون به صرفه بوده و انرژی بیشتری تأمین می کنند ، استفاده می شود. پیش بینی می شود افزایش کاربردهای هیدرازین در تصفیه ، تصفیه و تصفیه پساب برای تکمیل تقاضا و رشد بازار در دوره پیش بینی شده باشد. هیدرازین برای بازیابی سنگ معدن با قابلیت گنج و تصفیه فلزاتی مانند طلا ، پلاتین و نقره تحت فرآیند تصفیه و تصفیه استفاده می شود. استفاده از هیدرازین در تصفیه و تصفیه منجر به بهبودی اولیه و خلوص بالاتر می شود. تحت تصفیه پساب ، از هیدرازین برای آلودگی ها و حذف فلزات سنگین استفاده می شود که به نوبه خود بهره وری ، انتخاب پذیری و قابلیت اطمینان بالاتر برای کاربردهای تصفیه فاضلاب را فراهم می کند.

پیش بینی می شود اروپا از نظر تولید هیدرازین طی دوره پیش بینی به عنوان یک بازار اصلی منطقه ای باقی بماند. آلمان و تولید انگلیس ، فرانسه و ایتالیا در تولید هیدرازین در اروپا تسلط دارند. انتظار می رود رشد صنعت دارویی و تصفیه آب باعث تقاضای هیدرازین در اروپا شود و به نوبه خود رشد بازار هیدرازین را در طی دوره پیش بینی افزایش دهد. پیش بینی می شود آسیای اقیانوسیه و آمریکای شمالی رشد قابل توجهی در بازار هیدرازین داشته باشند که این امر به دلیل افزایش کاربرد هیدرازین به عنوان پیش ماده عامل دمنده در صنعت پلیمر است. به دلیل افزایش تقاضای هیدرازین در صنایع شیمیایی و تصفیه آب در کشورهایی مانند ایالات متحده و کانادا ، آسیا و اقیانوسیه به دلیل افزایش کاربردهای هیدرازین در منطقه و بازار مصرف مشتقات آن ، اروپا از نظر میزان مصرف توسط آمریکای شمالی دنبال می شود - از صنایعی مانند دارویی ، کشاورزی ، صنعتی ، پلیمرها ، مواد شیمیایی و تصفیه آب استفاده کنید. گسترش پایگاه تولید و امکانات تولید در چین پاسخگویی به تقاضای محلی بازار هیدرازین هیدرات در صنعت پلیمر است که پیش بینی می شود رشد بازار جهانی هیدرازین در آسیا و اقیانوسیه را طی دوره پیش بینی کند. از نظر مصرف هیدرازین ، انتظار می رود بازار هیدرازین در آمریکای لاتین به دلیل افزایش استفاده از هیدرات هیدرازین در صنعت کشاورزی و تصفیه آب رشد کند. پیش بینی می شود خاورمیانه شاهد روند مشابهی به دلیل افزایش کاربرد هیدرات هیدرازین در صنعت پلیمر باشد.

بازیگران اصلی فعال در بازار هیدرازین عبارتند از: Arkema ، Bayer ، Atochem ، Fisons ، HidKim ، Arrow Fine Chemicals ، Lansdowne ، Arch Chemicals ، Arkema ، BLUE HENGDA ، Chongqing شیمیایی و دارویی و KUMYANG. از دیگر بازیکنان فعال در بازار جهانی می توان به LANXESS ، Lonza ، Yasing ، XinRen ، Zhuzhou Chemical ، TIANYUAN ، Japan Finechem ، HPLA ، NIPPON CARBIDE ، Otsuka-MGC ، Lonza ، Risheng و Palm اشاره کرد.

نمایش نظارت این مقاله 0

ثبت نظر شما
نظر شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.