026-32507051 021-44037884

بازار هیدرات هیدرات هیدرازین - پیش بینی (2020 - 2025)

نویسنده: کارشناس

بررسی اجمالی بازار هیدرازین هیدرات:

بر اساس گزارش IndustryArc ، بازار جهانی کودها در سال 2017، 125،897 میلیون دلار تخمین زده شده است.

چشم انداز بازار هیدرازین هیدرات:

صادرات جهانی هیدرازین هیدرات در سال 2017 بالغ بر 50.45 میلیارد دلار بوده است و انتظار می رود رشد مطلوبی برای تأمین نیازهای غذایی مردم در حال افزایش داشته باشد. رشد گسترده جمعیت با شهرنشینی سریع شهرهای در حال توسعه ، صنعتی سازی مقیاس بزرگ ، همراه با تقاضای زیاد انرژی در ارتباط است. این منجر به تبدیل مناطق جنگلی به زمین های زراعی قابل کشت شده است، در حالی که از طرف دیگر، زمین های قابل کشت قبلا به دلیل تغییرات آب و هوایی جهانی و روش های کشاورزی استثماری حاصلخیزی خود را از دست داده اند. سازمان غذا و کشاورزی سازمان ملل (FAO) پیش بینی کرده است که کشورهای در حال توسعه از جمله چین و هند برای تأمین نیازهای غذایی جمعیت در حال رشد خود تا سال 2030 به بیش از 120 میلیون هکتار زمین کشاورزی نیاز خواهند داشت. برای حل این چالش  از بین بردن  گرسنگی در  کل جهان ، کودهای محلول در آب یک راه حل اساسی در کمک به کشاورزان برای به حداکثر رساندن عملکرد پایدار ، تسریع در رسیدن محصول و در عین حال حفظ سلامت کلی گیاهان است.

محرکهای رشد بازار هیدرازین هیدرات:

چندین عامل رشد برای بازار کودهای محلول در آب وجود دارد. افزایش نمایی جمعیت در منطقه آسیا و اقیانوس آرام به معنای افزایش تقاضا برای غذا و تغذیه است. شکم بیشتر برای پر کردن و تغذیه مردم مهمترین عامل رشد چنین کودهایی به ویژه در کشورهای در حال توسعه مانند هند ، چین ، بنگلادش و سایر کشورها است. هیدرازین هیدرات به عنوان عناصر کشاورزی سنتی در نظر گرفته می شود و بنابراین کشورهای در حال توسعه که مقررات سختگیرانه زیست محیطی ندارند بزرگترین مصرف کننده چنین کودهایی هستند.

 

چالش های بازار هیدرازین هیدرات:

چالش اصلی بازار، پس از اثرات آن است که باعث آسیب های شدید زیست محیطی است. هیدرازین هیدرات همیشه با شکوفه جلبک ، تخریب سطح آب و کیفیت خاک همراه است. علاوه بر این ، ظهور کشاورزی مبتنی بر ارگانیک و "انقلاب آلی" رشد هیدرازین هیدرات را به ویژه در کشورهای پیشرفته که دارای مقررات سختگیرانه زیست محیطی در مورد استفاده از چنین مواد شیمیایی هستند ، مختل می کند.

محدوده تحقیقات بازار هیدرازین هیدرات:

سال پایه این مطالعه 2017 است و پیش بینی آن تا سال 2023 انجام شده است. این مطالعه با در نظر گرفتن سهم بازار شرکت های پیشرو ، تجزیه و تحلیل کاملی از فضای رقابتی را ارائه می دهد. همچنین اطلاعات مربوط به محموله های واحد را فراهم می کند. اینها اطلاعات شغلی لازم را برای فعالان اصلی بازار فراهم می کند و به آنها کمک می کند تا آینده بازار هیدرات هیدرازین را درک کنند. این ارزیابی شامل پیش بینی ، یک نمای کلی از ساختار رقابت ، سهم بازار رقبا و همچنین روند بازار ، تقاضای بازار ، محرک های بازار ، چالش های بازار و تجزیه و تحلیل محصول است. محرک ها و محدودیت های بازار برای ارزیابی تأثیر آنها در دوره پیش بینی ارزیابی شده است. این گزارش ضمن شناسایی جزئیات چالش های اصلی و تهدیدهای احتمالی ، فرصت های اصلی رشد را مشخص می کند. مناطق اصلی تمرکز شامل انواع پلاستیک در بازار وسایل نقلیه الکتریکی و کاربردهای خاص آنها در انواع مختلف وسایل نقلیه است.

نمایش نظارت این مقاله 0

ثبت نظر شما
نظر شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.