026-32507051 021-44037884

هیدرازین هیدرات 55 % چینی

نویسنده: کارشناس فنی

شرکت صنعت گستر خورنگان یکی از بزرگترین وارد کنندگان هیدرازین هیدرات 55% در کشور ایران می باشد.

ما با تکیه بر دانش فنی و بازرگانی توانسته ایم از برند های بزرگ اروپایی همچون Arkema ، LANXESS و برند های چینی تامین کنیم.

هیدرازین هیدرات 55 درصد چینی با خلوص بسیار بالا آماده تحویل می باشد مینیم زمان تحویل و سفارش کالا حداقل سه ماه می باشد. ضمنا در خرید هیدرازین هیدرات دقت فرمایید که برنده های متفرقه می تواند در سیکل تاثیر منفی گذاشته و ایجاد رسوب کند. مقدار ناخالصی در این ماده بسیار مهم است که بایستی از شرکت های معتبر و شناخته شده چینی خرید انجام پذیرد

خوشبختانه بدلیل تجربه کاری بسیار موفق شرکت صنعت گستر خورنگان تامین هیدرازین هیدرات 55 درصد چینی با بالاترین کیفیت انجام می پذیرد.

 

هیدازین به روش‌های تجاری، فرآیند راشینگ، کتازین و فرآیند پراکسید تولید می‌شود:

 

فرآیند راشینگ: اصلی‌ترین روش تولید هیدرازین تجاری بوده که در آن آمونیاک با کلر آمین و هیپوکلریت سدیم اکسید می شود. سپس کلر آمین با سدیم هیدروکسید و آمونیاک اضافی موجود وارد شده و محلول آبی هیدروزین یا همان هیدرازین هیدرات تولید می گردد. در طی این واکنش سدیم کلرید به عنوان محصول فرعی تولید می گردد.

 

فرآیند کتازین: در این فرایند آمونیاک با کلر و یا کلروامین و در حضور یک کتون آلیافاتیک (به طور معمول استون) اکسید می‌گردد، سپس کتازین تولید شده به هیدرازین هیدرولیز می شود.

 

فرآیند پراکسید: در این روش هیدروژن پراکسید برای اکسید نمودن آمونیاک در حضور کتون مورد استفاده قرار می گیرد.

 

مراحل تولید هیدرازین هیدرات:

نمایش نظارت این مقاله 0

ثبت نظر شما
نظر شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.