026-32507051 021-44037884

موارد استفاده هیدرازین هیدرات در صنعت غذا و کشاورزی

نویسنده: کارشناس فنی 2

طبق گزارش IndustryArc ، بازار جهانی کودهای شیمیایی در سال 2017،  حدود 125،897 میلیون دلار در طی سالهای 2018 تا 2023 تخمین زده شده است. هیدرازین هیدرات معمولاً از (نیتروژن ، فسفر و پتاسیم) ، نیترات پتاسیم ، سولفات آمونیوم ، تک قطبی تشکیل می دهد. فسفات ، دی پتاسیم فسفات و غیره که در آب محلول هستند.

 این کودها توسط کشاورزان و زراعتکاران برای به حداکثر رساندن عملکرد محصول ، مقابله با شرایط نامساعد برای رشد ، افزایش احتباس آب و بهبود کیفیت محصول استفاده می شود.

چشم انداز بازار هیدرازین هیدرات:

صادرات جهانی هیدرازین هیدرات در سال 2017 بالغ بر 50/45 میلیارد دلار بوده و انتظار می رود شاهد رشد قوی برای تأمین نیازهای غذایی روز افزون جمعیت باشد. رشد بزرگ جمعیت با شهرنشینی سریع شهرهای در حال توسعه ، صنعتی شدن در مقیاس بزرگ ، همراه با تقاضای بالای انرژی در ارتباط است. این امر به تبدیل مناطق جنگلی به مزارع زراعی زراعی منجر شده است ، در حالی که از طرف دیگر ، اراضی زراعی قبلاً به دلیل تغییرات جهانی آب و هوایی و روش های بهره برداری کشاورزی باروری خود را از دست داده اند. سازمان غذا و کشاورزی سازمان ملل متحد   (FAO) پیش بینی کرده است که کشورهای در حال توسعه از جمله چین و هند برای تأمین نیازهای غذایی جمعیت رو به رشد خود تا سال 2030 به بیش از 120 میلیون هکتار از اراضی کشاورزی نیاز دارند. برای حل این چالش بزرگ سازمان ملل، کودهای محلول در آب یک راه حل اساسی برای کمک به کشاورزان برای به حداکثر رساندن عملکرد پایدار ، تسریع بلوغ محصول در عین حفظ سلامت کلی گیاهان ، به رغم بیابان زدایی مزارع زراعی و تخریب کیفیت خاک است.

مقالات مرتبط:

1-دامنه تحقیقات بازار فروش هیدرازین هیدرات

2-صاحبان رشد بازار فروش هیدرازین هیدرات

3- پیش بینی و فرصت های بازار فروش جهانی هیدرازین هیدرات 

4-تولید، مصرف و توزیع هیدرازین 

5-تجزیه و تحلیل سهم بازار هیدرازین هیدرات

 

نمایش نظارت این مقاله 0

ثبت نظر شما
نظر شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.