کرج عظیمیه گلستان ۲۱م، پلاک ۱۵ واحد ۹

09129534862

info@sgk-co.org

شرکت صنعت گستر خورنگان (سهامی خاص)

بازار خرید و فروش پلی آلومینیوم کلراید

پلی آلومینیوم کلراید (polyaluminium chloride) یا به اختصار پک، یک پلیمر معدنی به صورت پودر جامد است. پک به عنوان یک منعقد کننده عالی در تصفیه آب و تهیه دئودورانت‌ها استفاده می‌شود.

پلی آلومینیوم کلراید (PAC)  نمکی از کلرید آلومینیوم است که نسبت به سایر نمک های آلومینیوم انعقاد و لخته سازی بیشتری را فراهم می کند. عمده مواد اولیه مورد استفاده در تولید PAC عبارتند از: اسید سولفوریک ، هیدروکسید آلومینیوم و اسید هیدروکلریک. آنها دارای خواص منحصر به فردی از جمله بی نظم ، حل آسان ، در دامنه گسترده pH موثر هستند ، باعث کاهش زمان رسوب و لکه بینی می شوند و یک انتخاب ایده آل برای صنعت تصفیه آب و همچنین صنعت کاغذ و پالپ هستند.

خواص فیزیکی و شیمیایی
نام دیگر پک (PAC)
فرمول مولکولی Al2Cl(OH)5
جرم مولکولی 174.45 g/mol
cas no
1327-41-9
شکل ظاهری
چگالی 1.37 g/ml

پیش بینی می شود بازار جهانی کلرید آلومینیوم پلی الیوم تا سال 2022 به 833.1 میلیون دلار برسد و CAGR 5.09 درصد در دوره ارزیابی 2016-2022 باشد. چشم انداز رشد به برخی از فاكتورهای مثبت از جمله افزایش تقاضای PAC در كاربرد تصفیه فاضلاب همراه با افزایش تقاضای اندازه گیری مواد شیمیایی در صنعت كاغذ و پالپ منتسب می شود. پیش بینی می شود جمعیت رو به رشد ، افزایش پساب صنعتی و کشاورزی باعث تقاضای مواد شیمیایی تصفیه آب شود. PAC باعث می شود ناخالصی ها در فرآیند تصفیه آب لخته شوند یا منعقد شوند. بنابراین ، برای تأمین نیازهای رو به رشد جمعیت و تحقیقات و توسعه در حال انجام برای بهبود وضعیت آبرسانی توسط دستگاههای دولتی پیش بینی می شود رشد محصول نیز بیشتر شود. پیش بینی می شود بازار شیمیایی کاغذ و پالپ تا پایان دوره پیش بینی 2022 به بیش از 80 میلیون تن برسد. این مواد شیمیایی شامل محصولات PAC هستند که باعث افزایش عملکرد نشاسته در صنعت کاغذ می شوند. انتظار می رود افزایش آگاهی مصرف کننده نسبت به استفاده از کیسه های کاغذی به جای کیسه های پلاستیکی رشد بازار را تقویت کند. علاوه بر این ، هزینه های هنگفت برای زیرساخت ها و توسعه در محصولات PAC فرصتی پرسود در سراسر زنجیره ارزش فراهم می کند.

تحلیل رقابتی

بازار پلی آلومینیوم کلراید (PAC)  در مرحله رشد چرخه زندگی خود فعالیت می کند و رشد پایدار را طی شش سال گذشته در سراسر جهان به تصویر کشیده است. بازار جهانی با حضور بازیکنان ردیف 1 و بازیکنان ردیف 2 که اکثریت سهم را اشغال می کنند ، بسیار پراکنده است. در کل بازار با اتخاذ استراتژی های بیشماری از قبیل کسب ، توافق ، راه اندازی محصول ، گسترش و مشارکت یا همکاری ، تعداد متوسط مصرف جهانی را نشان می دهد. اکثر شرکت کنندگان کلیدی سهم قابل توجهی در بازار دارند که در سطح متوسط رقابت در سطح جهان فعالیت می کنند. کمیرا یکی از بازیگران برجسته صنعت است که در بازار مواد شیمیایی تصفیه آب فعالیت می کند. گسترش و راه اندازی محصول استراتژی های کلیدی است که توسط بازیگران عامل برای حفظ سهم بازار و دستیابی به رشد پایداری اتخاذ شده است.

صنعت / نوآوری / اخبار مرتبط:

دسامبر 2016 – Kemira ، تولید کننده و توسعه دهنده مشهور در بازار آب و فاضلاب ، محصول جدیدی با عنوان Kemira PAX-XI 1900 را به بازار عرضه کرده است. از مزایای این محصول نیاز به دوز پایین ، کاهش pH حداقل و مصرف قلیایی پایین است. این محصول همچنین غلظت بالا ، اصول اولیه و شیمی مبتنی بر آلومینیوم را فراهم می کند که فرایند تصفیه آب را ساده کرده و هزینه ها را کاهش می دهد. شرکت پرتفوی کامل شیمی معدنی معدنی را شامل می شود که شامل طیف گسترده ای از آلومینیوم و همچنین منعقد کننده های آهن برای محلول های تصفیه فاضلاب است. این پرتاب موقعیت شرکت را در صنعت تصفیه آب تقویت می کند.

 ژوئن 2015 – Kemira ، تولید کننده پیشرو در مواد شیمیایی تصفیه فاضلاب ، کارخانه تولید واقع در Tarragona ، اسپانیا را گسترش داد. این گیاه یکی از بزرگترین تأسیسات تولیدی اروپا است که دارای واحد تولید مواد اندازه گیری مورد استفاده در صنعت کاغذ و خمیر کاغذ است. این گیاه همچنین می تواند طیف وسیعی از آلومینیوم کمیرا و منعقد کننده های مبتنی بر آهن از جمله پلی آلومینیوم کلراید (PAC)  ، سولفات آلومینیوم و کلرید فریک را تولید کند. از طریق این شرکت گسترش ، از تأمین مقرون به صرفه مواد اولیه و برنامه ریزی برای ادغام عقب به منظور استفاده از 70٪ از مواد بازیافت شده اطمینان می کنید. این توسعه در حفظ جایگاه برتری در بازار مواد شیمیایی تصفیه آب بویژه در بازار EMEA تقویت شده است.

 مارس 2014 – Geo Specialty Chemicals Inc. متخصص در زمینه مواد شیمیایی تصفیه آب است. تمرکز این شرکت بر روی نتایجی مانند مقادیر پرکننده بالا ، استفاده از منعقد کننده ها برای به حداقل رساندن هزینه و محدود کردن رسوب است. این شرکت کارخانه شیمیایی تصفیه آب واقع در تگزاس ، ایالات متحده را گسترش داده است. تاسیسات جدید در حال تولید محصولات بسیار فعال پلی آلومینیوم کلراید (PAC)  برای خدمت به شهرداری ها و آب های مختلف با راه حل های مقرون به صرفه است. این شرکت تأسیسات دوم را با محصولات PAC مستقر در Chattanooga ، تنسی اداره می کند. در حال حاضر ، این شرکت 15 کارخانه تصفیه آب در سراسر جنوب شرقی ایالات متحده و همچنین پشتیبانی از سیستم های مختلف تصفیه آب شهری در آمریکای شمالی را اداره می کند.

آینده تحقیقات بازار

تیم MRFR هدف فوق العاده ای برای ارائه بهینه خدمات تحقیق و اطلاعات در بازار با کیفیت به مشتریان خود دارد. مطالعات تحقیقات بازار ما در مورد محصولات ، خدمات ، فناوری ها ، برنامه ها ، کاربران نهایی و بازیگران بازار برای بخش های جهانی ، منطقه ای و سطح کشور ، به مشتریان ما این امکان را می دهد تا اطلاعات بیشتری کسب کنند ، اطلاعات بیشتری کسب کنند و کارهای بیشتری انجام دهند که به پاسخگویی به همه آنها کمک می کند.

شرکت صنعت گستر خورنگان، فروش هیدرازین هیدرات 55 درصد