کرج عظیمیه گلستان ۲۱م، پلاک ۱۵ واحد ۹

09129534862

info@sgk-co.org

شرکت صنعت گستر خورنگان (سهامی خاص)

بازار هیدرازین هیدرات 55 درصد در سال 1402

شرکت صنعت گستر خورنگان قیمت فروش کالای هیدرازین هیدرات 55 درصد را نسبت به سال گذشته کاهش داده است که باعث استقبال مشتریان و همکاران در بازار گردیده است و به دلیل افزایش توان خرید مشتریان این کالا فروش بیشتری را نسبت به سال گذشته داشته است .

شرکت صنعت گستر خورنگان وارد کننده عمده هیدرازین هیدرات 55 درصد صنعتی در سال 1402 اقدام به واردات این کالا به کشور نموده است که هم اکنون بار تولید سال 2023 در تهران موجود و آماده فروش است در صورت نیاز سریعا با کارشناسان فروش شرکت صنعت گسترخورنگان تماس برقرار فرمایید. شرکت صنعت گستر خورنگان تمامی تلاش خود را بکار گرفته است تا بتواند محصول هیدرازین هیدرات 55 درصد را با بهترین کیفیت و تاریخ تولید جدید، در اختیار مشتریان محترم قرار دهد .

هیدرازین هیدرات 55 درصد نسبت به تاریخ تولید حساس می باشد و در صورت نگهداری در شرایط نامناسب و سپری شدن زمان زیاد از تاریخ تولید این کالا، کیفیت آن افت کرده و به سیکل آسیب می زند.

خوشبختانه بدلیل ثابت بودن قیمت دلار و عدم افزایش در هزینه های حمل بین اللملی در سال 2023 قیمت این کالا نسبت به سال 2022 کاهش چشمگیری داشته است و شرکت صنعت گستر خورنگان قیمت فروش کالای هیدرازین هیدرات 55 درصد را نسبت به سال گذشته کاهش داده است که باعث استقبال مشتریان و همکاران در بازار گردیده است و به دلیل افزایش توان خرید مشتریان این کالا فروش بیشتری را نسبت به سال گذشته داشته است .

در صورت نیاز مشتریان گرامی به کالای هیدرازین هیدرات 55 درصد تولید سال 2023 بصورت ترخیص نشده و قیمت دلاری میتوانید با کارشناسان فروش این شرکت تماس برقرار فرمایید. شرکت صنعت گستر خورنگان در سنوات گذشته چنین قراردادهایی را با شرکت های دولتی و خصوصی داشته است و توانسته در مدت زمان مشخص شده کالای هیدرازین هیدرات 55 درصد را در گمرکات کشور بصورت ترخیص شده یا ترخیص نشده در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد مسلما خرید بصورت دلاری ریسک تغییرات نرخ ارز را کاهش داده و می تواند به منفعت خوبی برای مشتری حاصل شود البته این کالا بدلیل خاص بودن در تولید گرید 55 درصد، مقدار خرید بایستی حداقل 8000 کیلوگرم باشد زیرا شرکت های حمل و تولید کننده محدودیت هایی برای تولید و حمل قایل می باشند بدلیل سمی بودن و خطرناک بودن این ماده تولید آن شرایط خاص خودش را دارد

هم اکنون هیدرازین هیدرات 55 درصد چینی با خلوص بسیار بالا آماده تحویل می باشد مینیم زمان تحویل و سفارش کالا حداقل سه ماه می باشد. ضمنا در خرید هیدرازین هیدرات دقت فرمایید که برنده های متفرقه می تواند در سیکل تاثیر منفی گذاشته و ایجاد رسوب کند. مقدار ناخالصی در این ماده بسیار مهم است که بایستی از شرکت های معتبر و شناخته شده چینی خرید انجام پذیرد

خوشبختانه بدلیل تجربه کاری بسیار موفق شرکت صنعت گستر خورنگان تامین هیدرازین هیدرات 55 درصد چینی با بالاترین کیفیت انجام می پذیرد.

شرکت صنعت گستر خورنگان، فروش هیدرازین هیدرات 55 درصد