026-32507051 021-44037884
پلی آلومینیوم کلراید در صورت بلع (خوردن) باعث مسمومیت میشود و سریعا باید دهان را با آب شستشو دهید. به فرد مسموم مقداری آب دهید .
در پوست موجب التهاب میگردد و همچنین در چشم باعث سوزش شدید میشود و باید محل برخورد و سریعا با آب روان شست و شو دهید.
در صورتی که فردی در معرض بوی ماده قرار گرفت و اثرات مسمومیت در فرد مشاهده شد فرد را به فضای باز انتقال دهید .
با توجه به کاربرد فراوان این ماده در صنایع مختلف بخصوص تصفیه آب و ارتباط مستقیم آب با سلامتی انسان ، استفاده اندازه معین در صنایع دارویی برای انسان ایجاد نمیکند.
اخیرا طی مطالعات پژوهشگران به نتیحه ای دست یافتند که با استفاده از ترکیبات حاوی آلومینیوم و ترکیبات ضد تعریق باعث جذب از طریق پوست باعث ایجاد سرطان پسان در دراز مدت می شود و همچنین باعث سوزش و خارش پوست و احتمال بروز حساسیت می شود.
در دیگ های بخار، در چرم سازی ،در صنایع نفت و گاز ، در استخراج معادن طلا و ساخت موشک
قیمت این کالا در فصل های مختلف سال متغیر است ، قیمت هر کیلو هیدرازین هیدرات بین 15 تا 20 دلار می باشد.
فروش هیدرازین هیدرات در ایران حدوداً سالی 50 هزار کیلوگرم می باشد.
فرمول هیدرازین هیدرات N2H4.H2O
خطرات هیدرازین هیدرات شامل :سمی بودن، اشتعال زا بودن در صورت تماس با مواد مشتعله،سرطان زا در صورت تماس با چشم و یا پوست و همچنین برای محیط زیست خطرناک می باشد.
واردات هیدرازین هیدرات توسط شرکت صنعت گستر خورنگان که نماینده توزیع محصولات هیدرازین هیدرات چینی ، بایر آلمان و آرکما فرانسه می باشد، صورت می پذیرد.
بله، ما می توانیم نمونه ها را به صورت رایگان ارائه دهیم
7 تا 10 روز برای اندازه معمولی که داریم.
30روزتا60 روز بسته به اندازه و مقدار.
البته، آرم مشتری را می توان با چاپ انتقال برجسته حکاکی شده لیزری ساخت.
شما می توانید با مراجعه به کارخانه های که کار تولید پلی آلومینیوم کلراید را دارند خریداری کنید و یا حتی اگر به دنبال راحتی کار خود می باشید می توانید به سایت شرکت صنعت گستر خورنگان کارشناس تخصصی پلی آلومینیوم کلراید درخواست خود را جهت خرید پلی آلومینیوم کلراید مطرح فرمایید .
بله امروزه از پلی آلومینیوم کلراید در تصفیه آب کشاوزی نیز استفاده می گردد که امروزه بسیار مهم و پر مصرف در صنعت کشاورزی میباشد .
محلول های آبی کلرید آلومینیوم جریان الکتریکی را هدایت می کنند، اما مذاب آن به دلیل تشکیل مولکول های دایمر عایق جریان الکتریکی رسانا نیست.
این عمدتا در تولید چرم، کاغذ سازی، چاپ و رنگرزی، متالورژی، معدن زغال سنگ، میادین نفتی و سایر صنایع استفاده می شود.