026-32507051 021-44037884

خرید و فروش هیدرازین هیدرات

نویسنده: کارشناس فنی

هیدرازین هیدرات به دلیل کارایی بالای آن در صنعت، بسیاری از گروه‌ها، به خرید این ماده شیمایی می‌پردازند. در این راستا، از هیدرازین هیدرات برای تهیه و تولید ظروف یکبار مصرف نیز استفاده می‌کنند. بنابراین سطح فروش هیدرازین هیدرات، بالا رفته است. اگر که می‌خواهید به خرید هیدرازین هیدرات بپردازید، لازم است در ابتدا از فروشگاه مورد نظر اطمینان و صحت لازم را پیدا کرده و سپس به خرید بپردازید.

 

زیرا در این میان، بسیاری از فروشگاه‌ها برای سوددهی بیشتر، به تولید هیدرازین هیدرات با خصلت پایین‌تر و تلفیق با آب بیشتر، می‌پردازند. اما درصد خلوص را به طور غیرواقعی نمایش می‌دهند.

 

این موضوع سبب شده تا بسیاری از افراد در خرید هیدرازین هیدرات دچار مشکل شوند و این ماده آنطور که باید، کارایی و عملکرد لازم را در صنعت آنان نداشته باشد. زیرا هیدرازین هیدرات اگر به طور واقعی ۲۴%ای باشد، تنها برای تولید مراحل اولیه پلاستیک و پلیمر بکار می رود.

 

اگر هیدرازین هیدرات خریداری شده ۵۵% باشد، برای رفع خوردگی در انواع دیگ‌های بخار مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین اگر هیدرازین هیدرات مورد نظر از درصد ۸۰ برخوردار باشد، به عنوان حد واسط در عمل سنتز استفاده می‌گردد. اما هیدرازین هیدرات ۱۰۰% که بسیار سمی نیز می‌باشد، در فرایند تولید و ساخت انواع داروهای شیمایی بکار می‌رود و در تولید مشتقلات اصلی این ماده، از میزان خلوص ۱۰۰% هیدرازین هیدرات استفاده می‌کنند.

 

همچنین عده‌ای از افراد خواهان خرید هیدرازین هیدرات، افرادی هستند که حمایت‌کننده محیط زیست و پاکیزگی زمین می‌باشند. زیرا هیدرازین هیدرات، تنها ماده‌ی شیمایی‌ای است که برای طبیعت و زمین، کم‌ترین خطر را داشته دوست‌دار محیط زیست به شمار می‌رود. بنابراین فروش هیدرازین هیدرات به عنوان سوخت کم خطر، روز به روز در حال افزایش است.

 

 

هیدرازین هیدرات 55:

نام انگلیسی Hydrazine hydrate
فرمول مولکولی N2H4 or H2N-NH2 or H2NNH2 or H4N2
شماره CAS 302-01-2
جرم مولکولی 32.046 g/mol
چگالی 1.01 g/mL
حلالیت در آب قابلیت حل‌شدن در حل‌کننده‌های قطبی آلی
دمای ذوب ۲°C (۲۷۵K)
دمای جوش ۱۱۴°C (۳۸۷ K)
گران‌روی(ویسکوزیته) 0.32 cP در20 °C

 

یکی از مهمترین دغدغه های فعالان حوزه شیمیایی، خرید هیدرازین از یک فروشنده معتبر، باسابقه و قابل اطمینان است. شرکت صنعت گستر خورنگان وارد کننده عمده هیدرازین هیدرات  به عنوان مرجع فروش مواد شیمیایی در ایران، تمام تلاش خود را کرده است که بهترین محصولات را در اختیار مشتریانش قرار دهد.

 

مواد اولیه به دلیل وارداتی بودن و فاکتور دلار، در نوسان بوده و قیمت به روز است. جهت استعلام از قیمت هیدرازین هیدرات با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

خرید و فروش هیدرازین هیدرات از چه کشورهایی و به چه صورتی شکل می‌گیرد؟

 

هیدرازین هیدرات ماده شیمیایی‌ای است که توسط برخی از کشورهای مطرح به تولید رسیده و در سطح جهان، به فروش می‌رسد. اکثر کشورهای تولیدکننده، کشورهای اروپایی هستند. پس از آن، کشورهای اقیانوسیه را می‌توان به عنوان صادرکننده هیدرازین هیدرات نام برد. کشورهای آمریکای شمالی نیز به عنوان تولیدکننده هیدرازین هیدرات، شناخته شده اند. در میان کشورهای اروپایی، کشور آلمان اولین و معروف‌ترین صادرکننده و تولیدکننده هیدرازین هیدرات به شمار می‌رود. بعد از این کشور، کشورهایی همچون فرانسه و ایتالیا در اروپا، به رسمیت شناخته شده‌اند. کشور چین نیز در میان کشورهای آسیایی، به تولید هیدرازین هیدرات معروف می‌باشد.

 

 

نمایش نظارت این مقاله 0

ثبت نظر شما
نظر شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.