026-32507051 021-44037884

قیمت هیدرازین هیدرات 55 درصد

نویسنده: کارشناس فروش

هیدرازین هیدرات یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان حلال در بسیاری از ترکیبات مورد استفاده قرار می گیرد. هیدرازین هیدرات صنعتی کاربردهای بسیاری دارد.

 

هیدرازین هیدرات از کجا تهیه کنیم؟

 

شرکت صنعت گستر خورنگان با داشتن سابقه طولانی در توزیع مواد اولیه شیمیایی آمادگی دارد تا محصولات مورد نیاز شما را در گرید‌های مختلف و به صورت عمده ارائه بدهد. این شرکت توزیع کننده پیشرو در مواد اولیه شیمیایی مورد نیاز صنایع مختلف است. شما می‌توانید جهت خرید هیدرازین هیدرات با کارشناسان ما در شرکت صنعت گستر خورنگان تماس بگیرید و محصول مورد نظر را با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب در کوتاه‌ ترین زمان ممکن دریافت کنید. خرید مواد شیمیایی را با بازرگانی شرکت صنعت گستر خورنگان تجربه کنید.

 

 

خرید هیدرازین هیدرات در کرج

 

جهت خرید هیدرازین هیدرات در کرج، خریداران و تولید کنندگان محترم ساکن کرج، که قصد دارید محصولات خود را از شرکتی واقع در کرج خریداری نموده و تحویل بگیرید، یکی از شعبه های شرکت صنعت گستر خورنگان، واقع در کرج است و شما می توانید جهت خرید مطمأن، با واحد فروش در تماس باشید.

 

 

خرید هیدرازین هیدرات در تهران

 

جهت خرید هیدرازین هیدرات در تهران، خریداران و تولید کنندگان محترم ساکن تهران، که قصد دارید محصولات خود را از شرکتی واقع در تهران خریداری نموده و تحویل بگیرید، یکی از شعبه های شرکت صنعت گستر خورنگان، واقع در تهران است و شما می توانید جهت خرید مطمأن، با واحد فروش در تماس باشید.

 

 

خرید هیدرازین هیدرات در استان فارس

 

جهت خرید هیدرازین هیدرات در استان فارس، خریداران و تولید کنندگان محترم ساکن استان فارس، که قصد دارید محصولات خود را از شرکتی واقع در استان فارس خریداری نموده و تحویل بگیرید، یکی از شعبه های شرکت صنعت گستر خورنگان، واقع در استان فارس است و شما می توانید جهت خرید مطمأن، با واحد فروش در تماس باشید.

 

 

فروش هیدرازین هیدرات

 

جهت خرید هیدرازین هیدرات از شرکت صنعت گستر خورنگان ، عمده فروش مواد شیمیایی، با واحد فروش ما در ارتباط باشید تا از مشاوره قبل از خرید و پشتیبانی همکاران ما برخوردار شوید.

 

 

هیدرازین هیدرات چیست؟

 

هیدرازین هیدرات ترکیبی معدنی است بدون رنگ و روغنی و با بویی مانند آمونیاک که به عنوان حلال و عامل کاهش دهنده ی سنتز در بسیاری از ترکیبات به کار می رود. این ماده ی معدنی از ترکیب دو اتم نیتروژن و چهار اتم هیدروژن به دست می آید. این ماده ی ناپایدار در دو گرید صنعتی و بهداشتی تولید می شود. هیدرازین هیدرات یک باز شیمیایی سمی است که 15 برابر از آمونیاک ضعیف تر است.

 

هیدرازین هیدرات 55

نام انگلیسی Hydrazine hydrate
فرمول مولکولی N2H4 or H2N-NH2 or H2NNH2 or H4N2
شماره CAS 302-01-2
جرم مولکولی 32.046 g/mol
چگالی 1.01 g/mL
حلالیت در آب قابلیت حل‌شدن در حل‌کننده‌های قطبی آلی
دمای ذوب ۲°C (۲۷۵K)
دمای جوش ۱۱۴°C (۳۸۷ K)
گران‌روی(ویسکوزیته) 0.32 cP در20 °C

نمایش نظارت این مقاله 0

ثبت نظر شما
نظر شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.