026-32507051 021-44037884

تولید کنندگان هیدرازین هیدرات 55 درصد در سال 2023

نویسنده: کارشناس فروش

هیدرازین هیدرات یک مایع بی رنگ با بوی تند آمونیاک می باشد که خاصیت قلیایی داشته است فرمول شیمیایی آن و آنالیز فنی آن به شرح زیر است : 

هیدرازین هیدرات

شرکت صنعت گستر خورنگان کالای هیدرازین را از شرکت های معتبر اروپایی ماننده لنکسس بطور مستقیم خریداری کرده است.

 

بدلیل مشکلات در تامین مواد ورودی به شرکت های تولید کننده هیدرازین هیدرات در کشور های اروپایی ، هم اکنون کشورهای هند و چین تولید کننده عمده هیدرازین هیدرات محسوب می شوند البته کشور ژاپن نیز در تولید هیدرازین هیدرات فعال می باشد.

 

در گذشته تولید کنندگان هیدرازین هیدرات در کشور های اروپایی بسیار زیاد بوده است هم کشور آلمان و هم کشور فرانسه نیز اقدام به تولید هیدرازین هیدرات می کردند ولی بدلیل مشکلات حمل و نقل و مشکلات محیط زیستی کشور های اروپایی دیگر تمایلی برای تامین هیدرازین ندارند.

 

در کشور عزیزمان ایران نیز گروهی از شرکت های دانش بنیان اقدام به تحلیل و تجزیه برای تولید هیدرازین هیدرات کردند ولی بدلیل مصرف کم هیدرازین هیدرات و مشکلات محیط زیستی تولید هیدرازین هیدرات مقرون به صرفه نبوده است و پروژه تولید هیدرازین هیدرات متوقف شد . 

 

قیمت هیدرازین هیدرات را شرکت های تولید کننده آن مشخص میکنند به نحوی که با توجه به مواد اولیه و قیمت حمل و نقل و فصل تولید هیدرازین قیمت نهایی آن توسط شرکت های تولید کننده هیدرازین هیدرات تعیین می گردد.بدلیل وجود تحریم ها و مشکلات حمل شرکت های واقع در ایران بایستی کالای هیدرازین را از طریق واسط های موجود خریداری کنند.

 

شرکت صنعت گستر خورنگان کالای هیدرازین هیدرات را بطور مستقیم از تولید کنندگان اصلی در کشور آلمان خریداری میکند و از طریق مبادی رسمی کشور مانند گمرک اقدام به واردات هیدرازین هیدرات می نمایند .

 

بدلیل نوسانات دلار در خرید هیدرازین هیدرات مشکلات زیادی بوجود آمده است بطوریکه تولید کنند گان هیدرازین هیدرات این کالا را فقط در زمان های مشخصی از سال تامین و تولید می کنند و شرکت های ایرانی در مسیر خرید بدلیل نوسانات دلار به مشکلات زیادی برخورد داشته اند .

 

صنعت تولید هیدرازین هیدرات

 

 

 

نتیجه گیری در فرایند تولید هیدرازین 

 

شرکت های تولید کننده هیدرازین هیدرات کالای مذکور را در فصول خاصی از سال تولید می کنند و در ابتدا مقدار خلوص را به بالاترین شکل تولید میکنند و سپس ماده خالص هیدرازین را با آب مخلوط میکنند و به میزان 55 درصد می رسانند و شرکت صنعت گستر خورنگان کالا را مستقیم از تولید کنند گان خارجی در کشور آلمان و فرانسه خریداری کرده و به کشور عزیزمان وارد می نماید در صورت نیاز به کالای هیدرازین هیدرات سریعا با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید. همکاران گرامی ما در بخش فروش در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت . در صورت نیاز به اطلاعات گمرکی و اسناد حمل و مشخصات شرکت های تولید کننده در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

 

نمایش نظارت این مقاله 0

ثبت نظر شما
نظر شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.