کرج عظیمیه گلستان ۲۱م، پلاک ۱۵ واحد ۹

09129534862

info@sgk-co.org

شرکت صنعت گستر خورنگان (سهامی خاص)

پیش بینی بازار فروش جهانی هیدرازین هیدرات

 تحقیقات TechSci اندازه بازار فروش جهانی هیدرازین هیدرات را با استفاده از روش پایین به بالا محاسبه کرد ، جایی که داده های مربوط به کاربردهای مختلف در انواع مختلف محصول ثبت و برای سالهای آینده پیش بینی می شود.

 پیش بینی می شود که بازار فروش جهانی هیدرازین هیدرات تا سال 2023 به 531.23 میلیون دلار برسد و در CAGR بیش از 5٪ رشد کند ، از نظر ارزش به دلیل محبوبیت فزاینده ای کف های پلیمری به دلیل افزایش هیدرات هیدرازین ، پیشرو در دمش عوامل در کف های پلیمری است.

 علاوه بر این ، افزایش تقاضای هیدراتین در صنعت تصفیه فاضلاب همراه با کاربرد بیشتر به عنوان سوخت در سلول های سوخت سازگار با محیط زیست ، رشد قدرتمند بازار فروش را در پنج سال آینده تضمین می کند.

 با توجه به غلظت هیدرازین هیدرات ، پیش بینی می شود سهم بازار فروش را به دلیل استفاده از آن در ساخت داروهای دامپزشکی ، سنتز شیمیایی ، پلیمریزاسیون یا به عنوان ماده دمنده داشته باشد.

 براساس برنامه کاربردی ، پیش بینی می شود که بخش پلیمریزاسیون و عوامل دمنده با توجه به افزایش تقاضای پلیمرها در صنایع استفاده نهایی مانند خودرو ، اسباب بازیهای الکترونیکی و غیره ، در بالاترین CAGR تا سال 2023 رشد کند. در پنج سال آینده به دلیل افزایش تقاضا در صنایع زراعی و تصفیه فاضلاب.

هدف از مطالعه:

تجزیه و تحلیل و پیش بینی اندازه بازار فروش هیدرازین هیدرات ، از نظر ارزش و حجم.

طبقه بندی و پیش بینی هیدرات گلوبال هیدرازین بر اساس سطح غلظت ، کاربردها و توزیع منطقه ای.

برای شناسایی و چالش های بازار فروش جهانی هیدرازین هیدرات.

برای بررسی تحولات رقابتی مانند موارد افزایش ، راه اندازی محصولات جدید ، تجمیع ، در بازار فروش جهانی هیدرازین هیدرات.

برای انجام تجزیه و تحلیل قیمت گذاری برای بازار فروش هیدرات جهانی هیدرازین.

برای شناسایی و تجزیه و تحلیل مشخصات تولید کنندگان پیشرو درگیر در بازار فروش جهانی هیدراتین هیدراتین.

 

برخی از بازیکنان پیشرو در بازار فروش جهانی هیدراتین هیدراتین عبارتند از: Arkema ، شرکت شیمیایی Otsuka-Mgc ، Inc ، Hangzhou Dayangche ، گروه HPLA ، مواد شیمیایی تحقیقاتی تورنتو، Lanxess ، Lonza ، Yibin Tianyuan Group ، گروه شیمیایی هونان Zhuzhou ، Yaxing Chemical .

 TechSci Research هم تحقیق ثانویه و هم جامع ثانویه را برای این مطالعه انجام داد. در ابتدا ، تحقیقات TechSci لیستی از تولید کنندگان هیدرازین هیدرات در سراسر جهان را به دست آورد. متعاقباً ، تحقیقات TechSci با شرکتهای شناسایی شده بررسی های اولیه تحقیقاتی انجام داد. در حین مصاحبه ، از پاسخ دهندگان نیز درباره رقبای خود پرسیده شد. از طریق این روش ، می تواند شامل تولیدکنندگان هیدرازین هیدرات باشد که به دلیل محدودیت های تحقیقات ثانویه قابل شناسایی نیستند. تحقیقات TechSci پیشنهادات ، کانال های توزیع و حضور کلیه تولید کنندگان عمده هیدرازین هیدرات در سراسر جهان را مورد تجزیه و تحلیل قرار داد.

 تحقیقات TechSci اندازه بازار فروش جهانی هیدرازین هیدرات را با استفاده از روش پایین به بالا محاسبه کرد ، جایی که داده های مربوط به کاربردهای مختلف در انواع مختلف محصول ثبت و برای سالهای آینده پیش بینی می شود. TechSci Research این مقادیر را از نظر متخصصان صنعت و نمایندگان شرکت به دست آورد و از طریق تجزیه و تحلیل داده های تاریخی از این نوع محصول و برنامه های کاربردی برای بدست آوردن اندازه مناسب و مناسب در بازار ، اعتبار خارجی را صادر کرد. منابع ثانویه مختلف مانند وب سایت شرکت ، مقالات خبری ، انتشار مطبوعات ، گزارش سالانه شرکت ، ارائه سرمایه گذار و گزارش های مالی نیز توسط TechSci Research استفاده شده است.

مخاطب هدف اصلی:

1- تولید کنندگان هیدراتین هیدرات.

2- فروشندگان و تهیه کنندگان.

3- بازرگانان و توزیع کنندگان.

4-  ارائه دهندگان مواد اولیه.

5- سازمانهای نظارتی و شرکتهای مشاوره.

6- سازمانهای تحقیقاتی

7- شرکت های تحقیق و مشاوره بازار.

این مطالعه در ارائه پاسخ به چندین سؤال مهم که برای ذینفعان صنعت مانند تولیدکنندگان هیدراسین هیدرات ، توزیع کنندگان و شرکاء ، کاربران نهایی و غیره مهم است ، مفید است ، علاوه بر این به آنها امکان می دهد در استراتژیک کردن سرمایه گذاری ها و سرمایه گذاری در فرصت های بازار فروش استفاده کنند.

دامنه گزارش :

در این گزارش ، بازار فروش جهانی هیدراتین هیدراتین علاوه بر روندهای صنعت که در زیر نیز به تفصیل ارائه شده است ، به دسته های زیر تقسیم می شود:

بازار فروش، بر اساس سطح غلظت:

1- 24٪ -35٪             2- 40٪ -55٪          3- 60٪ -85٪           4- 100٪

بازار فروش، بر اساس برنامه ها :

1- عوامل پلیمریزاسیون و دمیدن2- مواد شیمیایی کشاورزی3- تصفیه آب4- داروسازی

بازار فروش براساس منطقه :

1- آسیا و اقیانوسیه2- چین3- هند4- ژاپن5- کره جنوبی6- استرالیا7- سنگاپور8- مالزی9- اروپا

 10- فرانسه11- آلمان12- انگلستان13- ایتالیا14- اسپانیا15- آمریکای شمالی16- ایالات متحده17- مکزیک

18- کانادا19- آمریکای جنوبی20- برزیل21- آرژانتین22- کلمبیا23- خاورمیانه و آفریقا24- آفریقای جنوبی

25- عربستان سعودی26- امارات متحده عربی27- قطر

شرکت صنعت گستر خورنگان، فروش هیدرازین هیدرات 55 درصد