026-32507051 021-44037884

گزارش تجزیه و تحلیل صنعت هیدرازین 55 درصد، چشم انداز منطقه ای ، پتانسیل رشد کاربرد ، روند قیمت ها ، سهم بازار و پیش بینی ، 2016 – 2024

نویسنده: کارشناس

روند صنعت

اندازه بازار هیدرازین هیدرات در سال 2015 حدود 355.7 میلیون دلار درآمد داشته و پیش بینی می شود با افزایش CAGR از 4.9٪ تا 2024 روبرو شود. افزایش تقاضای کف پلیمری در صنعت پلیمر در کل بازه زمانی پیش بینی شده تأثیر زیادی در تجارت محصول خواهد داشت.

 کاربرد آن در طیف وسیعی از محصولات شامل ظروف غذا ، لوله های هسته ای کف دار ، ورق های وینیل و مبلمان دانه ای چوب فوم باعث رشد بازار هیدرات هیدرازین خواهد شد. حجم بازار کف پلیمری جهانی در سال 2015 بیش از 2000 کیلو تن ثبت شده است و از 2016 تا 2024 رشد قابل قبولی در CAGR بالای 4٪ خواهد داشت. رشد در صنایع مصرف کننده نهایی مانند ساختمان و ساخت و ساز ، بسته بندی ، خودرو و صنایع مبلمان و تختخواب در 8 سال آینده بازار کف های پلیمری را هدایت می کنند.

نیاز روزافزون به مواد شیمیایی کشاورزی به دلیل تقاضا برای محصول کشاورزی با کیفیت بهتر برای مواد غذایی و سایر اهداف ، عامل دیگری است که بازار جهانی هیدرات هیدرازین را در چند سال آینده تحریک خواهد کرد. نرخ رشد بالاتر جمعیت جهانی در مقایسه با رشد در زمین های قابل کشت نگران کننده است.

 طبق بانک جهانی ، کشاورزان در سراسر جهان باید تا پایان سال 2050 عملکرد محصول خود را تقریباً 50 درصد در هکتار افزایش دهند. این امر باعث تشویق بازار محصولات شیمیایی در دوره پیش بینی می شود. صنعت کشت و صنعت جهانی در سال 2015 بیش از 70 میلیارد دلار درآمد کسب کرده است و پیش بینی می شود با رشد بیش از 6٪ CAGR از سال 2016 تا 2024 رشد کند. استفاده گسترده از هیدرات هیدرازین برای تولید چندین حشره کش ، سموم دفع آفات و قارچ کش به دلیل مواد شیمیایی آن طبیعت تقاضای هیدرات هیدرازین را افزایش می دهد. هیدرازین همچنین در تیمار محلول پاشی سیب زمینی کاربرد دارد تا از جوانه زدن آن در هنگام نگهداری جلوگیری کند.

 روند احتمالی استفاده از سلولهای سوختی هیدرات هیدرات باعث ایجاد طیف وسیعی از فرصتها برای بازار هیدرات هیدرات در سالهای آینده خواهد شد. به عنوان مثال ، Daihatsu Motor Co. Ltd ، در ژاپن ، سلول های سوختی مبتنی بر هیدرات هیدرازین با تراکم خروجی را نزدیک به سلول های سوختی هیدروژن ساخته است. عدم وجود دی اکسیدکربن در انتشار ، تأثیر مثبتی در کاربرد این سلول های سوختی دارد و رشد تحقیق و توسعه در این زمینه بازار سالم در آینده ایجاد می کند.

 با این حال ، طبیعت سمی این ماده شیمیایی تهدیدی برای رشد بازار خواهد بود در نتیجه چندین ضوابط استفاده از محیط زیست و صنعت که توسط OSHA و موسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی (NIOSH) ایالات متحده آمریکا وضع شده است. نتایج تجربی نشان دهنده خواص سرطان زایی هیدرات هیدرازین همچنین رشد بازار را از 2016 تا 2024 مهار می کند. توسط آژانس بین المللی تحقیقات در مورد سرطان (IARC) به عنوان گروه 2B طبقه بندی شده است. علاوه بر این ، دفع مواد زائد نیز یک نگرانی زیست محیطی است و انتظار می رود مانع رشد بازار هیدرات هیدرازین در بازه زمانی پیش بینی شود.

بخش پلیمرها و عوامل دمنده بیش از یک سوم سهم بازار هیدرازین 55 درصد در جهان را در سال 2015 به خود اختصاص داده است. با افزایش تقاضا برای محصولات پلیمری در چندین برنامه از جمله خودرو ، ابزارهای الکترونیکی و سایر زمینه ها ، هیدرات هیدرازین مورد استفاده در پلیمرها و عوامل دمنده به احتمال زیاد از حدود 135،000 هزار دلار در سال 2015 با حدود 5٪ CAGR از 2016 تا 2024 رشد سالمی را نشان می دهد.

 به دنبال آن بخش زراعت شیمیایی به دلیل رشد روزافزون جمعیت جهان و نیازهای غذایی آنها بیش از 30٪ از سهم بازار جهانی را به خود اختصاص داد. استفاده روز افزون از حشره کش ها ، سموم دفع آفات و قارچ کش ها برای تقویت رشد محصولات ، از سال 2016 تا 2024 به بازار هیدرات هیدرازین دامن می زند. محصولات شیمیایی جهانی در سال 2015 بیش از 110،000 هزار دلار تخمین زده شد ، بیشتر آنها در آسیا و اقیانوسیه استفاده شده است. 

بازار منطقه ای

آسیا و اقیانوسیه ، به رهبری چین ، بالاترین سهم از صنعت جهانی را در سال 2015 با بیش از 50 درصد از کل سهم در صنعت جهانی داشته است. پیش بینی می شود که در طول دوره پیش بینی رشد چشمگیری داشته باشد. انتظار می رود افزایش تقاضای هیدرات هیدرازین در صنایع پلیمری و زراعی شیمی در چین ، هند و برخی از کشورهای جنوب شرقی آسیا تأثیر زیادی در هشت سال آینده داشته باشد.

 آمریکای شمالی تا اواخر دهه 1990 بازار را هدایت می کرد ، اما با مقررات دقیق به دلیل خطرات بهداشتی و آزمایش های آزمایشی روی جوندگان ، سرعت رشد شروع به کاهش کرد. در مقایسه با آسیای اقیانوسیه ، آمریکای لاتین و خاورمیانه و آفریقا ، در بازه زمانی پیش بینی شده سرعت رشد کندتری خواهد داشت. با این حال ، از نظر درآمد ، آمریکای شمالی بیش از 60000 هزار دلار از بازار هیدرات هیدرازین در کلیه صنایع مصرف کننده نهایی را در سال 2015 ثبت کرده است.

سهم بازار رقابتی

سهم صنعت هیدرات هیدرازین با بیش از 50 درصد از سهم جهانی در سال 2015 به طور متوسط ​​با چهار بازیگر برتر بازار ادغام شده است. تولید کنندگان کلیدی هیدرات هیدرازین عبارتند از YAXING Chemical Co Ltd.، Otsuka-MGC Company Chemical، Yibin Tianyuan Group Co. Ltd. ، Lonza Group Limited ، Arkema SA ، Weifang و LANXESS. دیگر فعالان بازار که در این تجارت فعالیت می کنند ، Tanshang Chen Hong Industrial Co.، Ltd.، Japan Fine Chemical Inc.، Nippon Carbide Industries Co. Inc. و Hunan Zhuzhou Company Group Company Company Ltd.

 تقاضای روزافزون محصولات پلیمری و ادغام شرکت ها برای افزایش ظرفیت تولید و تأمین تقاضا به طور موثر ، نشان دهنده رشد سالم بازار هیدرات هیدرازین از 2016 تا 2024 است.

نمایش نظارت این مقاله 0

ثبت نظر شما
نظر شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.