کرج عظیمیه گلستان ۲۱م، پلاک ۱۵ واحد ۹

09129534862

info@sgk-co.org

شرکت صنعت گستر خورنگان (سهامی خاص)

خرید هیدرازین هیدرات 55 درصد گرید صنعتی و بهداشتی

خرید هیدرازین هیدرات بسیار پیچیده است و علاوه بر توانمندی بازرگانی نیاز به تجربه فنی و تسلط فنی در حوزه مواد شیمیایی نیز می باشد.بدلیل تحریم ها بیشتر شرکت های معتبر از فروش مستقیم به ایران امتناع نموده و بایستی از طریق واسطها خرید صورت بپذیرد.

شرکت صنعت گستر خورنگان وارد کننده عمده هیدرازین هیدرات 55 درصد از یازده سال قبل تاکنون بوده است کمتر شرکتی در ایران بصورت تخصصی در این زمان روی یک محصول تمرکز نموده است به لطف مشتریان وفا دار این شرکت و تخصص و تجربه تیم فنی در خرید هیدرازین هیدرات 55 درصد ، شرکت صنعت گستر خورنگان دارای رزومه بسیار موفق و رضایت بخشی را کسب نموده است.

خرید هیدرازین هیدرات بسیار پیچیده است و علاوه بر توانمندی بازرگانی نیاز به تجربه فنی و تسلط فنی در حوزه مواد شیمیایی نیز می باشد.بدلیل تحریم ها بیشتر شرکت های معتبر از فروش مستقیم به ایران امتناع نموده و بایستی از طریق واسطها خرید صورت بپذیرد.در زیر نکات مهمی در فرایند خرید هیدرازین هیدرات به اطلاع می رساند در صورت وجود هرگونه ابهام بدون درنگ با کارشناسان فنی شرکت صنعت گستر خورنگات تماس حاصل فرمایید.

هیدازین هیدرات دارای دو گرید صنعتی و بهداشتی می باشد که گرید صنعتی آن آتشزا بوده و بایستی در محل غیر مستقیم تابش خورشید نگهداری شود و ازتهویه مطبوع استفاده شود. در گرید صنعتی جهت تولید سموم کشاورزی و دیگهای بخار کاربرد دارد ولی در گرید بهداشتی آن بیشتر در ساخت داروهای ضد سرطانی کاربرد دارد. در صورت ترکیب هیدرازین هیدرات با اکسیژن در محیط باز یک یک سوخت خوب و بدون آسیب به محیط زیست تولید می شود در گرید صنعتی هیدرازین هیدرات بعنوان شستشو و کنترل میزان اکسیژن کاربرد دارد ضمنا هیدرازین هیدرات در سیستم پساب و فاضلاب نیز کاربرد دارد از هیدرازین هیدرات بعنوان سوخت موشک نیز استفاده می شود در صورت واردات هیدرازین هیدرات بهداشتی بایستی گواهینامه های بهداشتی آن را از سازمان غذا و دارو اخذ نمود. واردات هیدرازین هیدرات صنعتی نیاز به مجوز های زیادی دارد که وزارت دفاع یکی از این سازمان های مجوز دهنده است.

از هیدرازین هیدرات در فرایند طلا سازی نیز میتوان استفاده نمود این ماده در فرایند های چرم سازی نیز کاربرد زیادی دارد.

شرکت صنعت گستر خورنگان یکی از شرکتهای وارد کننده هیدرازین هیدارت صنعتی می باشد که در این زمینه سابقه کار فراوانی با شرکت های مصرف کننده این ماده داشته است در صورت نیاز به استفاده از هیدرازین هیدرات بدون فوت وقت با این شرکت تماس حاصل فرمایید. این شرکت با داشتن کادر مجرب و فنی از برنده های معتبر اروپایی با انجام تست های دقیق آزمایشگاهی در محل تولید اقدام به خرید این کالا مینماید و در سنوات گذشته این کالا را با بهترین کیفیت به کشور وارد میکند و در اختیار مشتریان قرار میدهد .

واردات هیدرازین هیدرات بصورت ریالی و ارزی قابل انجام است و شرکت صنعت گستر خورنگان قادر است این کالا را در محل گمرک یا بعد از ترخیص  در اختیار مشتریان قرار دهد. خرید هیدرازین هیدرات کار بسیار فنی و دقیق می باشد که شما میتوانید با خیال راحت این مسولیت را به شرکت ما واگذار نمایید زیرا این شرکت علاوه بر مدارک بازرگانی تیم بسیار متخصص فنی در زمینه مواد شمیایی و گمرکی در اختیار دارد.

 

شرکت صنعت گستر خورنگان، فروش هیدرازین هیدرات 55 درصد