کرج عظیمیه گلستان ۲۱م، پلاک ۱۵ واحد ۹

09129534862

info@sgk-co.org

شرکت صنعت گستر خورنگان (سهامی خاص)

قیمت هیدرازین هیدرات در سال 1402

هیدرازین هیدرات در صنعت داروسازی برای تولید داروهای ضد دیابتی، به عنوان یک ماده تمیز کننده در راکتور و دیگ های بخار و همچنین به .عنوان یک عامل کاهنده در صنعت عکاسی و رنگدانه ها استفاده شود.

قیمت هیدرازین هیدرات با توجه به خلوص و قیمت ها در بازارهای جهانی به عنوان یک محصول وارداتی متفاوت است. این ماده شیمیایی بدون رنگ و روغن است و بوی آن مشابه بوی آمونیاک است. اغلب هنگامی که در سلول های سوختی مانند هیدروژن استفاده می شود تجزیه شده و با انجام یک واکنش گرما زا انرژی لازم را تولید می کند. هیدرازین هیدرات در صنعت داروسازی برای تولید داروهای ضد دیابتی، به عنوان یک ماده تمیز کننده در راکتور و دیگ های بخار و همچنین به .عنوان یک عامل کاهنده در صنعت عکاسی و رنگدانه ها استفاده شود.

یکی از مهمترین دغدغه های فعالان حوزه شیمیایی، خرید هیدرازین از یک فروشنده معتبر، باسابقه و قابل اطمینان است. شرکت صنعت گستر خورنگان وارد کننده عمده هیدرازین هیدرات به عنوان مرجع فروش مواد شیمیایی در ایران، تمام تلاش خود را کرده است که بهترین محصولات را در اختیار مشتریانش قرار دهد.

مواد اولیه به دلیل وارداتی بودن و فاکتور دلار، در نوسان بوده و قیمت به روز است. جهت استعلام از قیمت هیدرازین هیدرات با کارشناسان ما در تماس باشید.

شرکت صنعت گستر خورنگان، فروش هیدرازین هیدرات 55 درصد