026-32507051 021-44037884

پلی آلومینیوم کلراید چیست

نویسنده: کارشناس فنی

پلی آلومینیوم کلراید که به اختصار پک نامیده میشود به دو گروه (پک گرید صنعتی و گرید خوراکی تقسیم بندی میشود، پلی آلومینیوم کلراید صنعتی و خوراکی ، که به اختصار پک نامیده می شود دارای کاربردهای فراوانی در صنعت می باشند پک ها کاربرد فراوانی در تصفیه آب و پسابهای صنعتی و فاضلابها دارند، حذف کدورت و مواد کلوئیدی معلق در آب که باعث رنگ، بو و طعم نامطبوع در آب را بعهده دارد.

پلی آلومینیوم کلراید (PAC) به دو صورت مایع و پودر تولید می شود. این محصول در دئودورانت ها و ضد عرق ها ، به عنوان یک لکه بردار در تصفیه آب ، که در تصفیه آب آشامیدنی و تصفیه فاضلاب کاربرد فراوان دارد.

نحوه تولید پک:

با استفاده از اسید سولفوریک به جای اسید هیدروکلریک ، محلول سولفات آلومینیوم (Alum) با همان فرآیند تولید می شود. PAC 9 HB ، فرایند تولید با واکنش PAC 18٪ با سولفات آلومینیوم و یک پایه ، با استفاده از یک راکتور GFRP و یک میکسر از طراحی خاص به دست می آید.

 فرمول شمیایی پک و Cas Number

کلرید آلومینیوم پلی آلومینیوم به عنوان جایگزین آلوم و سولفات آهن استفاده می شود. فرمول شیمیایی:

(Aln (OH) mCl3n-m) X. Cas: 1327-41-9. PAC یک ماده شیمیایی معدنی است که دارای ساختار پلیمری محلول در آب است. که تصفیه آب را مفیدتر ساخته است.

روش تسویه آب توسط پک

PAC یک ماده شیمیایی معدنی است که از ساختار پلیمری محلول در آب تشکیل شده است. و کربن فعال شده با پودر PAC معمولاً برای جذب ترکیبات آلی طبیعی ، ترکیبات بو و بو و مواد شیمیایی ارگانیک مصنوعی در تصفیه آب آشامیدنی استفاده می شود.

شرایط ایمنی پک

کلرید آلومینیوم ، کلرید اصلی / پلی آلومینیوم: سمی نمی باشد. این ماده برای محیط زیست خطرناک طبقه بندی نشده است. 20 آوریل 2017

مقالات مرتبط:

1- بازار خرید و فروش پلی آلومینیوم کلراید
2-تجزیه و تحلیل بازار جهانی پلی آلومینیوم کلراید 

 

 

 

نمایش نظارت این مقاله 0

ثبت نظر شما
نظر شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.